Колір здоров’я. Проблеми зі шкірою у підлітків

28 квітня 2021 року для учнів 10-11 класів булла організована зустріч з лікарем – дерматовенерологом, дитячим дерматологом Іванною Ігорівною Проценко на тему: «Колір здоров’я. Проблеми зі шкірою у підлітків».

Зустріч пройшла легко і невимушено, оскільки лікар з першої хвилини спілкування змогла знайти спільну мову зі старшокласниками. Вони в цікавій формі отримали цінні поради стосовно догляду за шкірою. Іванна Ігорівна на реальних прикладах і цікавих фактах змістовно розповіла про найпоширеніші захворювання шкіри, їхні наслідки та дієві cпособи лікування. Доводила необхідність дотримання санітарних вимог, які допоможуть молоді зберегти здоров’я і будуть сприяти формуванню навиків грамотного догляду за тілом. Без сумніву, зустріч пройшла цікаво. Зважаючи на актуальність теми, старшокласники уважно слухали й ставили питання. Ми щиро вдячні випускниці нашоїшколи Проценко І. І. за те, що вона проводить активну профілактичну роботу серед школярів щодо здорового способу життя.

10.05.2021 | Aдмін