Досягнення закладу

Звіт про успішність учнів за І семестр 2020-2021 навчальний рік

Звіт про успішність учнів за 2019-2020 навчальний рік.

Звіт про успішність учнів за І семестр 2019-2020 навчальний рік

Звіт про успішність учнів за 2018-2019 навчальний рік

Звіт про успішність учнів за І семестр 2018-2019 н.р.

Результати роботи закладу в 2019-2020 н.р.

ü випускники ,які закінчили 11 клас з відзнакою(кількість нагород) 2:

- золотою  медаллю     1;

- срібною медаллю     1;

üвипускники, які закінчили 9 класів з відзнакою    2.

Подальше навчання випускників 9 класів :

ü кількість випускників    33:

- навчається у 10 класі     16;

- у вузах І – ІІ рівня акредитації   9.

Навчання  випускників 11 класу :

ü кількість випускників    11:

Переможцем міського етапу конкурсу  творів “ Мати героя”   стала учениця 9 класу Сауляк Софія (учитель Гетьман С.С.)

Призери конкурсів та конференцій

Призер  (ІІ м.) обласної науково-практичної конференції  “ Здоров’я через освіту ” учень 9 кл. Гасинець Арсеній (учитель Патинська С.В.)

Призер (ІІІ м.) обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка учениця 11 кл. Зеленюк Людмила  (учитель Гетьман С.С.)

Досягнення в МАН, олімпіадах та конкурсах

Призером ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови стала учениця 10 класу Омельченко Ольга (ІІІ м.)
Переможцями і призерами обласного конкурсу з англійської мови “Sptlling
Dee” стали учениця 10 кл. Омельченко Ольга (ІІІм. ,учитель Марчук О.С.) , Омельченко Володимир (ІІ м.)
Призером (ІІІм.) ІІ Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів- членів Малої академії наук України (секція “Українська мова”)стала учениця 9 кл. Курдибанська Наталія.

Досягнення  юних школярів

Призерами (ІІІ м.)обласного етапу Міжнародного екологічного конкурсу в номінації “ Ода овочу” стали учні 2-А кл. Покора Юлія (учитель Мелінчук І.В.) , та 4-Б кл. Щетінін Євгеній (учитель Плисак С.М.)

Призером (ІІІ м.)обласного етапу Всеукраїнського новорічно- різдв’яної виставки “Новорічна композиція” в номінації “ Новорічний букет “ стала учениця 1-Б кл. Шол Елізабет Марія (учитель Гуменчук О.Л.)

Наші призери:

Переможцями районного етапу XV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості і номінації “ Література “ стали учні 10-11 кл. Зеленюк Людмила, Гуменчук Аліна ,Мазуренко Андрій (учитель Киричук С.А.)

В номінації “ Історія України і державотворення “ – учень 8-А кл. Губін Роман (учитель Грицюк О.О.).

Шкільний бібліотекар Черняховська Г. С. прийняла участь у Всеукраїнському конкурсі шкільних бібліотекарів  і зайняла І місце в номінації "Бібліотека - виховний простір закладу".

Матеріали конкурсної роботи