Середа - день червоний

Недарма червоний асоціюється з сонцем, вогнем, коханням. Він надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє відтуги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію. Сьогодні ми мали змогу переконатися у цьому.

Для того, аби згуртувати класний колектив, виявити індивідуальні особливості кожної дитини, підвищити самооцінку замкнутих дітей, розширити знання дітей про своїх однокласників, виявити лідерські здібності учнів учителем основ здоров’я Патинською С. В. у рамках КольоровогоТижня було проведено тренінгове заняття на тему «Умій дружити» з учнями 7 – А класу. На основі казки «Червона шапочка» (на новий лад) було розглянуто права та обов’язки підлітків. Семикласники створили «Стінудружби», на якій у формідолоньок представляли якості своїх однокласників. Можна запевнити учнів 7 – А класу, що вони справді можуть називатися класним класом, адже всі дружні, веселі та добрі.

Також з учнями 6 – А класу було проведено колективне ігрове спілкування на тему «6 суперздібностей вашої посмішки».

У ході спілкування діти розглянули 6 цікавих тверджень про посмішку:

1. Людина, яка посміхається, можезмінитисвіт. Посмішка – заразлива;

2. Усмішка піднімає ваш настрій і створює відчуття благополуччя;

3. Усмішка робить людину красивішою;

4. Посмішка викликає у мозку більше задоволення, ніж шоколад або гроші;

5. Навіть вимушена посмішка може призвести до покращення настрою;

6. Звичка посміхатись може вплинути на тривалість життя людини.

Хорошим завершенням дня стали розмальовані учнями червоні кульки у вигляді смайликів. Діти забрали їх додому, щоб зробити сюрприз для своїх рідних та створити гарний настрій.

Для учнів 5-11 класів педагогом-організатором Дичук А.О. проведено галерею "Автопортрет".

10.05.2021 | Aдмін