Вівторок - день жовтий

Жовтий пробуджує в нас енергію і оптимізм. Він же асоціюється з багатством, успіхом і процвітанням. Але якщо з жовтим переборщити, ви почнете відчувати занепокоєння та безпідставну тривогу. Він пробуджує жагу знань, спонукає кудись йти, їхати, вирушати в подорожі. Жовтий – це рішення, звільнення, зміна, розвиток, широкий простір.

Протягом дня учні 10 класу завітали на конференцію "Психологія кольору "Веселковий тонік", де дізналися як колір впливає на психологічний та емоційний стан людини, на її тіло та темперамент та про терапевтичний ефект кольорору. Для учнівської організації "Зміна" пройшовт ренінг "Якості лідера". Учні виконували різні тести та опрацювали 12 принципів успіху Стіва Джобса.

Учні початкової школи залюбки гралися, надували повітряні кульки, фотографувалися, визначали найяскравіший образ. День минув швидко і весело.

Цікавинки про жовтийколір!

Жовте море — названо так тому, щорічка Хуанхе, що впадає в нього, приносить багато матеріалу, який скаламучує воду.

Жовтий колір осінньому листю і зернам додає ксантофіл, що бере участь у фотосинтезі разом із зеленим хлорофілом.

Жовтий прапор на кораблі означає,що корабель знаходиться на карантині.

Жовте світло має мінімальне розсіювання в атмосфері, тому використовується як сигнальный, попереджувальний колір.

10.05.2021 | Aдмін