«Кольоровий тиждень»

26 квітня у нашій школі розпочався «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Кольори змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходитимуть в рамках тижня, розвиватимуть творчість школярів, навчатимуть їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Понеділок - зелений день . День надії, безпеки, юності, спокою. Зелений колір – скромний, спокійний, вологий, м’який. Це колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба.

Учні початкової школи визначали колір свого настрою.

Цікавинки про зелений колір

Найрідкіснішим кольором діаманта (алмазу) є — зелений.

Зелені крокодили є дальтоніками.

Сарган (риба )має зелені кістки.

Темно-зелене листя салату більш поживне, ніж більш бліде листя.

«Зеленим» професіонали називають ненавчену людину, новачка (у сенсі «молодий-недосвідчений»).

Нудьга зелена— назва депресивного стану людини.

10.05.2021 | Aдмін