Навчальна евакуація

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій 26 квітня 2021 року в школі відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Після включення звукової сигналізації, яка сповістила працівників й учнів школи про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації школи, учні, у супроводі вчителя, організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, шкільного майданчика, на якому шикувалися по класах, де педагогами терміново проводилась перекличка за класними журналами й повідомлялось про наявність дітей в класі (на цей день) та про кількість евакуйованих.

Хотілося, щоб навчальна евакуація, метою якої було практичнее відпрацювання умінь працівників та учнів школи діяти при пожежі та удосконалення педагогами й учнями теоретичних знань і практичних навичок щодо дій в умовах надзвичайних та екстремальних ситуацій, залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.

10.05.2021 | Aдмін