Всесвітній День книги

До Всесвітнього Дня книги бібліотекар та класовод 3-А класу Черняховська Г. С. провела "Посвяту першокласників у читачі". Під час заходу вона познайомила дітей з бібліотекою, розповіла про роль книжки в житті кожної людини, провела огляд літератури, діти розгадували загадки, обговорювали свої улюблені казочки.

Головним завданням заходу було ознайомити дітей з правилами користування бібліотекою, а також, як правильно користуватися книгою.

Першокласники та їх класоводи приєдналися до дружньої сім’ї читачів та одержали від учнів третього класу медалі «Читач бібліотеки».

На завершення бібліотекар побажала всім бути активними читачами, і щоб книги стали друзями не тільки під час навчання, а й на все життя.

Безмежна сила книги. Без неї людина сліпа. Вона відкриває перед людиною великий світ. Протягом усього життя ми звертаємося до книги. Людина, яка любить і вміє читати, має розумних, добрих і вірних друзів. Друзі ці – книги! З книгою ми зустрічаємося ще у дитинстві і не розлучаємося з нею до старості. Де б ми не вчилися, де б не працювали, весь час звертаємося за допомогою до книги, підручника. То ж читайте! Хай не буде у вас жодного дня, щоб ви не прочитали бодай однієї сторінки з нової книги.

29.04.2021 | Aдмін