День Землі

Ми живемо на найдивовижнішій планеті – планеті світлих сонячних ранків, яскравих лагідних днів і тихих зоряних ночей, що пахнуть м’ятою та матіолою. На планеті, що дарує найщиріші почуття і щастятим, хто шанує, любить та оберігає її!

22 квітня в нашій країні відзначається Всесвітній День Землі! Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Тому, учитель географії Кугай В. С. провела у 6-Б класі урок “Бережи планету!”, щоб ще раз нагадати всім про необхідність збереження навколишнього середовища і планети в цілому. Під час уроку діти виконували поставленізавдання. Учні показали свою кмітливість, спритність, швидкість та бажання працювати разом.

Тож давайте берегти нашу природу, нашу Землю, збагачувати, вдосконалювати, робити щось не тільки для себе, а й для інших! Думати не тільки про сьогоднішній день, а й про завтрашній. Не забуваймо, що наша доля – це доля нашої рідної Землі і вона у наших руках!

27.04.2021 | Aдмін