ПЛАНЕТА МІЙ ДІМ

Серед планет Земля – унікальна. Адже ми маємо воду й повітря, унікальні  умови для бурхливого розквіту життя. І поки що людство не знає,чи є ще у неосяжному Всесвіті такі планети, як наша.
    Тому варто привернути увагу всіх людей планети на проблеми, які ми самі створюємо. Адже ми впродовж багатьох років нещадно використовуємо її ресурси, нехтуючи правилами і пересторогами, виснажуючи землю і не даючи сил для відновлення власних сил.
    Учитель георафії Панасюк Н.В. разом ізучнями 5-А классу долучилися до найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін "Планета - мійдім", який організовує  ООН (ЮНІСЕФ) до Дня Землі за матеріалами EdEra.

Під час уроку діти дізналися про сучасні екологічні проблеми, про зміни клімату та кліматичну кризу, про вплив діяльності людини на зміну клімату.
    Кожен із нас повинен чітко усвідомити, що ми не можемо просто заплющити очі на проблеми екології, які загрожують нашому життю та життю майбутніх поколінь. Свій посильний внесок може зробити кожен: хоча б не засмічувати землю, по якій ходимо, посадити принаймні одне деревце, збудувати шпаківню навесні.

То ж потрібно робити все, щоб ми дихали пахощами квітів, чули спів птахів у лісах, ходили по м'якій травичці, милувалися сходом сонця. Давайте залишимо дітям у спадок чисту та прекрасну Землю!

27.04.2021 | Aдмін