"Планета – мій дім" у 5-Б класі

Найбільший урок у світі з екології та кліматичних змін
    "Планета – мій дім" у 5-Б класі.

Щороку ми відчуваємо все більші зміни клімату Землі, спостерігаємо все частіші екстремальні явища природи. Глобальна зміна клімату – це, напевне, найбільший виклик для людства за часів його існування. Це проблема, яку вже відчуває наше покоління і з наслідками якої доведеться жити поколінням наступним.
    Вчитель біології Янушевич Л.В. разом з учнями 5- Б класу загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 м. Калинівки Вінницької області долучилися до найбільшого урок у світі з екології та кліматичних змін «Планета – мій дім», який присвячений Дню Землі, за матеріалами EdEra разом із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ). На уроці учні дізналися більше про сучасні екологічні проблеми та побачили, як своїми діями вони можуть вплинути на них. П’ятикласники з великим задоволенням переглянули цікаві відео та презентацію, виконали різні практичні вправи в групах і в робочому зошиті записали інформацію про глобальне потепління. Активно обговорили рекомендації із протидії зміні клімату і зробили висновки, що зміни потрібно починати з себе. Всі люди на землі – навіть найбільш інертні й байдикуваті серед нас – можуть стати частиною рішення. На щастя, ми можемо включити в наше повсякденне життя деякі прості, але корисні звички, і якщо так зроблять геть усі, це матиме могутній вплив.

27.04.2021 | Aдмін