ПЛАНЕТА МІЙ ДІМ

Усі ми живемо на однійпланеті, насолоджуємосяїї красою та споживаємо її ресурси. Ми сприймаємо це так, ніби ресурси нашої планети нескінченні. Ніби завжди буде чисте повітря, вода та їжа. Але якщо ми не дбатимемо про свою планету, про довкілля та екологію, ці ресурси зникнуть, а наша планета може стати непридатною для життя.
    Учні загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3 м. Калинівки Вінницької області долучилися до найбільшого уроку у світі з екології та кліматичних змін «Планета — мійдім», який організовує UNICEF до Дня Землі.

Під час уроку вчитель основ здоров’я Патинська С. В. розповідала про екологічну культуру, відповідальне споживання в контексті.

Ціле й сталого розвитку та спробувала надихнути молоде покоління щоденними діями протидіяти зміні клімату. Виконуючи різні практичні вправи в групах, переглядаючи відео та презентацію, занотовуючи інформацію в робочому зошиті учні дізналися більше про сучасні екологічні проблеми та побачили, як своїми діями вони можуть вплинути на них.

У всьому
    світі люди виходять на Марші за клімат, щоб привернути увагу держави та суспільства до цієї проблеми. Наша школа — не виняток. Ми закликаємо молоде покоління дбати про навколишній світ, про планету Земля.

Отже, проблеми довкілля важливі, оскільки вони впливають на кожного з нас. Тому й вирішувати їх потрібно разом.
    Зробимо планету щасливою – і самі
    будемо щасливими!

26.04.2021 | Aдмін