Весняне прибирання. Челендж «Краса міста – обличчя громади»

Весняне прибирання – це завжди клопіт, але разом із тим якась особлива втіха і надія. Надія на краще, на новее життя, на оновлення, на радість.

Сьогодні, у теплий весняний день, педагогічний коллектив нашої школи знову долучився до челенджу «Краса міста – обличчя громади». З 10 ранку наводили лад на шкільній та прилеглій території. Вчителі взялися за робочий інвентар, і робота закипіла.

Жінки згрібали падолист, чоловіки вирубували зайву поросль, виносили сміття за територію школи. Перемовляючись між собою та жартуючи, ми непомітно для себе звільнили значну частину території закладу відлистя та сміття, і шкільне подвір’я засяяло новими фарбами. Цього дня ми змогли не лише попрацювати, але й поспілкуватися, адже під час дистанційного навчання нам так не вистачає спілкування. Саме такі спільні роботи для всіх педагогічних  працівників згуртовують колектив, об’єднуючи нас у міцну родину.

Ми дружно та завзято потрудились, адже дбаємо про красу та чистоту нашої шкільної домівки.

26.04.2021 | Aдмін