Міжнародний день дитячої книги

2 квітня, удень народження великого казкаря Г. Х. Андерсена, відзначається  Міжнародний день дитячої книги. Всім відомо, що найважливіше вкладається в людину ще в дитинстві. Отож, важливо читати в ранньому віці дітям книги. Тому, що книга спонукає до роздумів, до вміння слухати та чути. Я думаю, що немає людини,  яка б не читала у своєму дитинстві казок.

Знагоди Міжнародного дня дитячої книги бібліотекар та класовод 3-А класу Черняховська Г.С. провела бібліотечний урок «На хвилі читацьких захоплень», під час якого діти мандрували станціями та виконували різноманітні завдання.

Також на свято були запрошені учні 3-Бкласу, які непросто спостерігали за дійством, але й брали у ньому активну участь та навіть отримали домашнє завдання – намалювати свого улюбленого казкового персонажа.

Урок був пізнавальним, корисним та веселим.

Також, до святкування Дня дитячої книги активно долучилися учні 3-Бкласу (класовод Касинюк Д. Д.), які виготовляли стіннівки. А у 4-Бкласі (класовод Лемешова С. М.) відбулася година спілкування  "Книга – джерело знань".

Проведені заходи навчили дітей поважати книгу, дослухатися до неї та просто любити її.

Серед учнів початкових класів відбувся флешмоб  "Моя улюблена книга".

Дитячі книги – енциклопедія всього цікавого, радісного і важливого, що тільки буває на світі.

07.04.2021 | Aдмін