1 квітня - День зустрічі птахів!

Напевно, немає такої людини, котра б не захоплювалася приємними мелодійними голосами – пташиним співом. Тьохкання соловейка, щебет сойки, скрекотання сороки, цвірінькання горобців, чи, навіть, ритмічні постукування дятла, – усе це царство птахів, яке асоціюється із зеленню лісу, запахом хвої і дубів. Надворі другий місяць весни – теплий квітень, а, отже, час прильоту до нас пташок із теплих країв.

Класовод 1-Б класу Гуменчук О.Л. провела годину спілкування "День зустрічі птахів".  Діти дізнались про роль птахів у природі, про розмаїття пташиного царства, переглядали мультфільми, слухали спів пташок та виготовляли паперових птахів.

У зимовий період учні підгодовували птахів, виготовивши годівниці, які потім почепили на деревах на шкільній території, і кожен клас опікувався своїми годівничкам

Список пернатих, що зникають, поповнюється із сумною сталістю, - з лиця Землі зникло понад 160 їх видів і підвидів. У Європі під загрозою зникнення понад 50% птахів. Нам необхідно зберегти і примножити крилатих друзів, щоб майбутнє покоління бачило їх красу не тільки на картинках книжок, а й у природних умовах рідного краю. То ж приваблюйте  птахів на свої поля, сади, городи, у міські парки, підгодовуйте взимку, влаштовуйте їм штучні гнізда – вони віддячать вам сторицею.

07.04.2021 | Aдмін