ДЕНЬ СМІХУ

Сміх – це ліки від усіх недуг. Він додає людям настрою, допомагає в  житті побачити більше світлого, радісного, стати добрішими. Придивіться до людей, які вас оточують і ви побачите, скільки навколо смішного!

Море веселого настрою, буря емоцій, вулкан жартів, шквал сміху – це все Перше квітня – день на календарі, коли похмурі сірі будні можна порушити яким-небудь жартом, смішною витівкою, бешкетництвом.

Активно долучилися до Дня сміху учні початкових класів. Так, учні 3-Бкласу (класовод Касинюк Д.Д.)  влаштували прикольну фотосесію.

У 4-Акласі (класоводГунькоН.М.)  відбувся урок позакласного читання «Гумористичні твори для дітей»,  метою якого було посміятися і повеселитися, людині, яка прийшла в поганому настрої – підняти настрій, а хто прийшов у гуморі – його не зіпсувати та пригадати про майстрів гумору.

Також оформлено тематичний стенд (ПатинськаС.В, ДичукА.О.).

Тож жартуйте щодня, а не лише сьогодні, адже сміх дає нам здоров’я і силу, продовжує життя. Пам’ятайте, втрачений день, коли ви жодного разу не посміхнулися!

07.04.2021 | Aдмін