19 березня день народження святкувала душа української поезії – Ліна Костенко.

19 березня день народження святкувала душа української поезії – Ліна Костенко. Її слово надихає та окрилює. А головне – об’єднує нас навколо спільних цінностей та української ідеї.

Ліна Костенко є видатною сучасною українською поетесою, своїм життям і творчістю вона засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. Вона – одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, не йшов на компроміс з владою, бо свою позицію поетеса завжди виражала прямо і відкрито: «...не боюсь донощика в трактирі, бо все кажу у вічі королю».

До дня народження Ліни Костенко учні 11 класу підготували відеопроєкт«Є поети для епох», а вчитель школи Бабенка С.П. виконав романс "Що в нас було?.." (на слова Ліни Костенко).

07.04.2021 | Aдмін