150 років з дня народження Лесі Українки

Є люди, як свічки,-
    згорають, відходять у небуття.
    Є люди, як зірки,-
    горять і світять все життя.

Зіркою такої величини для всіх українців є поетеса Леся Українка. Кожним словом, кожним променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу ця людина. Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

150 років з дня народження Лесі Українки, української письменниці геніального обдарування, урочисто відзначили учні школи.

Задля  розширення знань учнів з української літератури, виховання патріотизму та почуття гордості за талановитих українців було розглянуто творчість Лариси Петрівни Косач з різних сторін.

Для учнів 1-Б класу класовод Гуменчук О.Л. провела урок «На шлях я вийшла ранньою весною». У 2-А класі (класовод Мілінчук І. В.)діти декламували вірші та малювали до них ілюстрації. 3- Б клас (класовод Касинюк Д.Д.)створили лепбук «Стежками Лесі Українки». Виховну годину «Зірка на ім’я Леся» відвідали учні 4-Б класу(класовод Плисак С.М). Година спілкування у 4- А класі (Класовод Гунько Н.М.) стала цікавою та пізнавальною для школярів, діти читали вірші та крилаті вислови поетеси.

"Літературні посиденьки" та виставку «І сонцем її слово засіяло…» у бібліотеці влаштували  учні 3- А  класу на чолі з класоводом Черняховською Г.М. Глядачами цього дійства стали учні 1-Б, 2-Б та 3-Б класів.

11.03.2021 | Aдмін