Ігри патріотів

Спорт – це життя! Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям.

23 лютого у нашій школі відбулися «Ігри патріотів», присвячені пам’яті Героїв Небесної Сотні. Організувавцей західучитель фізкультури Марчук Г.Г., аби показати, що займатися спортом корисно та потрібно у будь-якому віці.

Змагання відбулися між командою вчителів та учнів.

До складу команди «Мудрість» увійшли вчителі:Геннадій Марчук, Сергій Бабенко, Світлана Гетьман та Наталія Панасюк. Їхніми опонентами була команда учнів 11 класу «Юність» у складі Дмитра Іванова, Дениса Речича, Марії Білоконь та Анастасії Дармороз.

Змагання команд відбувалося з кросфіту – комплексу фізичних вправ. Свою вправність та швидкість учасники демонстрували у різноманітних завданнях. Вони стрибали, присідали, віджимались від підлоги та змагались у комбінованій естафеті.Суддею змагань був  тренер Максим Вовк.

Команди гідно боролись за перемогу, показуючи витривалість і силу духу. І, звичайно, ж першість у змаганнях здобули обидві команди.

Також на святі були присутні гості – випускники школи: Владислав Мілінчук, який віджався від землі 80 разів за 2 хвилини та Олег Шаклак, який продемонстрував стрибки у висоту.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Захід був насичений, цікавий та змістовний.

11.03.2021 | Aдмін