04.06_Зоопарк

Відзначаємо День захисту дітей разом з учнями нашого ліцею у зоопарку! 🐾

3 червня учні Калинівського ліцею N3🏫🏫 мали незабутню подорож до зоопарку, де познайомилися з дивовижними тваринами та дізналися багато нового про їхній світ🌍🌍. Ця подія стала не тільки захоплюючою пригодою, але й важливим уроком турботи про наших молодших друзів.

Разом ми навчаємо дітей👧🧒 важливості захисту тварин, поваги до природи та відповідальності за наш світ🌍🌍. Учні отримали можливість побачити тварин з усього світу, почути про їхні звички та середовище проживання, а також дізнатися, як кожен з нас може допомогти зберегти їхнє життя.

Дякуємо всім❤️❤️, хто приєднався до цієї події, і особлива подяка нашим вчителям і адміністрації👩‍🏫👩‍🏫, які допомогли організувати цю поїздку. Турбота про тварин – це турбота про наше майбутнє! 🌍💚

16.06.2024 | Aдмін