Екогодівничка

На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими восени запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля міських птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення взимку акцій екологічного спрямування. Не став винятком і цей навчальний рік, і ось 3 лютого гамірно і весело пройшла акція «Допоможемо зимуючим птахам». У ній взяли участь учні 5-А класу.

Зі шкірок апельсинів, дерев’яних шпажок та мотузки діти створили еко-годівнички і наповнили їх печивом для птахів із різних видів зерна, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку.

Чому  зробили такий нестандартний вибір? По-перше, це красиво. По-друге,  їстівним годівницям можна надати різну форму, наприклад сердечок, зірочок і навіть новорічних ялинок. По-третє, це екологічно: ніякого пластику - тільки природні матеріали, і тому що діти можуть легко приготувати такі годівниці без цвяхів і молотка.

Ніхто з дітей не залишився осторонь, усі принесли насіння і різні зернові суміші, щоб виготовити печиво для пташок.

Учні активно перемішували суміші, ділилися один з одним інгредієнтами, додали трішечки цукру і борошна, щоб краще склеїлося печиво. А потім виклали у форми, добре висушили та розвісили їх на шкільному подвір’ї.

Тепер у нашому мікрорайоні безліч пернатих буде врятовано, адже територію школи вже прикрашають чудові годівнички, виготовлені юними захисниками природи.

02.03.2021 | Aдмін