07.05_День самоврядування

✨Шкільні роки чудові…✨Кожен із нас запам'ятає їх на все життя🗓️🗓️, і, здебільшого, це лише приємні спогади☺️☺️. День учнівського самоврядування - один із таких...❤️❤️

Учні 8-11 класів👧🧒 ліцею N3 Калинівської міської ради🏫🏫 провели День учнівського самоврядування👧🧒. Кожен охочий мав можливість спробувати себе в ролі педагога👩‍🏫👨‍🏫, відчути, як це – бути вчителем🏆🏆.

Робочий день почався з наради☺️☺️, на якій президент закладу, він же і директор сьогодні - Дмитро Зінчук🧒, привітав усіх з початком робочого дня🏆. Заступник директора з навчально-виховної роботи📚📚 Ангеліна Пращук ознайомила із графіком роботи ліцею🏫🏫, а заступник директора з виховної роботи Богдана Шмигельська👩‍🏫👩‍🏫 організувала для учнів - руханку🏃‍♂️🏃‍♀️.

Щоб провести уроки, «юні вчителі»👨‍🏫👩‍🏫 заздалегідь ознайомлювались з навчальним матеріалом📚📚, який повинні донести учням🧒👧, і ретельно підготувались до цього дня🗓️🗓️.

День учнівського самоврядування завершився підсумковою нарадою вчителів👩‍🏫👨‍🏫, під час якої кожен міг поділитися своїми враженнями✨✨ та емоціями☺️☺️. Для здобувачів освіти🧒👧 уроки і заходи, проведені сьогодні, були цікавими та захоплюючими✨✨, а для тих, хто спробував себе у ролі вчителя👩‍🏫👨‍🏫 - день приніс новий досвід та можливості⚡⚡.

15.05.2024 | Aдмін