День безпечного інтернету

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

9 лютого 2021 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету(Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.

Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Класним керівником  5- А класу Панасюк Н. В. проведено годину спілкування, яка була направлена на розширення та поглиблення знань про безпечний Інтернет, соціальні мережі, сприяли обізнаності учнів про небезпеку, яка існує в Інтернеті та соціальних мережах, а також шляхи їх подолання. Цікавинкою виховної години стало  створення лепбука.

02.03.2021 | Aдмін