День спонтанного прояву доброти

Життя дано на добрі справи - говорить народна мудрість, а для того, щоб люди не забували про таку рису, як доброта - є, принаймні, 17 лютого. Саме в цей день багато хто відзначає неофіційне свято - Всесвітній день спонтанного прояву доброти. Важлива відмітна  риса цього дня - це спонтанність.

Свято не має політичного, релігійного або іншого забарвлення і покликане нагадати людству про роль добра в житті. Сьогодні щорічно багато хто проводять благодійні заходи, флешмоби, марафони тощо. І у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 м. Калинівка теж до Дня спонтанного прояву доброти практичним психологом Гнатюк Н. В було проведено заняття з елементами тренінгу на тему: "Краса людини - її доброта"  з учнями  4-А класу.

Під час заняття учні усвідомили,  що найпростішим виявом доброти в цей день буде  ставлення до оточуючих. Мова йде як про добре слово, просту допомогу, підтримку, мотиваційні слова, милі бесіди і приємні зустрічі. Також 17 лютого можна і потрібно приділяти час близьким людям, провести його з сім'єю, рідними, друзями. Приємні слова можна сказати не обов'язково знайомим - доброта може полягати в звільненому в транспорті місці, поданій руці на виході з нього або ж щирому слові "дякую".

Пам’ятаймо, доброта - якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні.

22.02.2021 | Aдмін