29.03_Педагогічна рада

29 березня в ліцеї N3 Калинівської міської ради🏫🏫 відбулася педагогічна рада👩‍🏫👨‍🏫 за підсумками атестації 2023/2024 н.р. у формі "Методичного фестивалю"📚📚.

Під час заходу колеги👩‍🏫👨‍🏫 ознайомились із методом асоціативних символів📝📝, який розвиває уяву та пам'ять учнів👦👧 початкової школи, розглянули метод перевернутого навчання📚📚.

Говорили про розвиток мотивації учнів👧👦 за допомогою сучасних інтерактивних методів на уроках біології🧬🧑‍🔬. Був створений історичний інформаційний колаж📚📚. Продовжили знайомитися з можливостями штучного інтелекту💻💻 та функціями роботи з освітнім проєктом "На Урок"📲📲.

Працювали над завданнями PISA для формування читацької грамотності здобувачів освіти👧👦. Брали участь у такій формі роботи, як "Крісло автора"💺💺, де вчителі👩‍🏫👨‍🏫 мали змогу дати відповіді на запитання📝📝 колег.

Всі вчителі різні, але кожен цікавий по-своєму! І у кожного є власна "родзинка".

10.04.2024 | Aдмін