20.03_День щастя

🎀Щастя, насправді, не треба шукати.

🎀Треба навчитись його відчувати.

Щастя - це не завжди про матеріальні речі або досягнення🏆🏆. Це про наші почуття❤️❤️, наші стосунки з іншими людьми👧👦, про те, як ми сприймаємо світ навколо🌍🌍.

Для кожного з нас щастя має свій власний вигляд🧐🧐. Важливо знайти те, що робить нас щасливими, і робити це частіше🖌️👩‍🏫🎀.

А ще, день щастя - це час подумати про те, як ми можемо допомогти іншим бути щасливими😊☺️. Поділіться своєю посмішкою зі світом🌍😊, надайте допомогу тим, кому це потрібно, висловіть слова подяки або просто більше часу проводьте з рідними і друзями👦👧.

Представники учнівського парламенту ліцею №3 Калинівської міської ради🏫🏫 створили власну формулу щастя❤️😊. Також, учні закладу освіти👧👦 дарували свої обійми однокласникам, друзям та вчителям👩‍🏫👨‍🏫. Дякуємо за ідею студенту-практиканту Sergiy Kruk.

Нехай цей День Щастя нагадає нам про важливість радості😊😊, любові❤️❤️ та доброти в нашому житті. Давайте прагнути до щастя не лише сьогодні, але і кожен день, роблячи наш світ кращим місцем для життя👦👧.

10.04.2024 | Aдмін