19.03_Перемога

Вітаємо учнів 4-Б класу👦👧 Ксенич Наталію, Наборську Вікторію, Пухтіцьку Діану та Ясинського Олександра, які брали участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі🇺🇦🇺🇦 дитячо-юнацької творчості "Листи майбутній Україні"✍️✉️ у номінації "Листівка", "Читання вірша", який був організований ТОВ "Освітній портал"/проєкт Алаба та всі вибороли переможні І місця🏆🏆.

🟩Основна ціль конкурсу - сприяння творчого розвитку дітей👦👧 навіть у такі буремні часи, а також заохочення юних митців🖌️✍️ поділитись зі світом🌍🌍 своїм баченням майбутнього🧐🧐.

🟩Дякуємо класоводу Ользі Гуменчук👩‍🏫👩‍🏫, батькам та родинам учнів👦👧, які брали активну участь⚡⚡.

🟩Пам'ятаймо, що для дітей це важливо! Оскільки, майбутнє — це невідомий світ🌍🌍, у якому кожен з нас хоче знайти своє місце та свій власний сенс❤️.

10.04.2024 | Aдмін