Акція «Привітай солдата з Новим роком та Різдвом Христовим»

У передноворічні дні всі ми сповнені надій та живемо почуттям дива. Тож варто згадати тих, кому ми завдячуємо своїм мирним сном, спокійним, розміреним життям та відчуваємо атмосферу справжнього свята.

Саме тому, напередодні Нового року, учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка долучилися до акції «Привітай солдата з Новим роком та Різдвом Христовим». Діти виготовляли власноруч листівки, малювали малюнки, приносили теплі шкарпетки, рукавиці, вологі серветки, засоби гігієни та різні смаколики.

Усі подарунки  передано волонтеру Таранюку А.І., який доставить їх солдатам в зону ООС.

Звичайно, це лише маленька часточка того, що ми можемо передати нашим захисникам. Але сподіваємося, що вона принесе нашим патріотам радість і користь.

03.01.2021 | Aдмін