Перемога

І знову перемога!
    За результатами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» у номінації «Корекційно- розвиткові програми» перемогу (ІІ місце) виборола практичний психолог ліцею №3 Калинівської міської ради Вінницької області Стаднік Надія Анатоліївна. Нею була розроблена програма збереження ментального здоров’я молодших школярів, які постраждали від війни «Супергерой перемагає свої переживання». Вітаємо та бажаємо нових ідей, починань, відкриттів, гарних, щасливих, успішних подій у Вашому житті.

Впевнені, що рекомендації, які вміщенні в програмі, допоможуть дітям використовувати власні психологічні та емоційні ресурси, щоби почуватися щасливими.

24.02.2024 | Aдмін