День Героїв Небесної Сотні

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні🪽🪽. У цей день Україна🇺🇦🇺🇦 та світ🌍🌍 вшановують подвиг беззбройних борців за свободу України🇺🇦🇺🇦.

Ліцей N3 Калинівської міської ради🏫🏫 долучився до Тихої акції "Ангели пам'яті"🪽🪽, яка є щорічною, всеукраїнською🇺🇦🇺🇦 та всесвітньою🇺🇦🇺🇦. Учні 10 класу👦👧 о 12:00 год розвішали білі паперові ангели на деревах біля закладу освіти🏫🏫 та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх полеглих українців за свободу нашої Батьківщини.

В організації та проведенні заходу брав участь студент-практикант - Сергій Крук.

Також, класовод Світлана Лемешова з учнями 3-А класу👧👦 переглянули тематичну презентацію і виготовили ангелів пам'яті, до акції долучився учнівський парламент ліцею.🏫Класний керівник 10 класу Алла Лукіянчук провела виховну годину "Небесна сотня журавля".

🇺🇦🇺🇦Ми пам'ятаємо, як важливо навчити майбутнє покоління вшановувати та цінувати подвиги сучасних Героїв України🇺🇦🇺🇦.

24.02.2024 | Aдмін