День Миколая

У переддень Нового року всі: і дорослі, і малі – чекають дива. Традиційно здійснює мрії святий Миколай, який у ніч з 18 на 19 грудня кладе слухняним діткам під подушку подарунки. Оскільки Миколай не може завітати у кожний дім сам, він має помічників – добрих дорослих, що заслужили своїми справами честь виконувати роль Миколайчиків. Саме такі посланці святого сьогодні завітали до загальноосвітньої школи №3 м. Калинівка.

Для 16 діток вони принесли подарунки: чобітки, світшоти, джинси, спортивні костюми, новорічні іграшки, солодощі. Благодійники намагалися врахувати побажання діток і здійснити їхні мрії. Так, учень 2-А класу Ковтун Рома дуже хотів мати Інтернет та телефон, щоб могти дистанційно навчатися, готуватися до уроків і спілкуватися з друзями.

Цю мрію та бажання інших дітей здійснили  молоді й небайдужі люди: випускники школи Гетьман Вікторія, Дідусенко Катерина, Фалатюк Вікторія, їх друзі  і знайомі Кулібаба Яна, Кернична Анна, Керничний Влад, а також сім’ї цих благодійників.

Долучилася до доброї справи і ПП Геворкян Ірина Степанівна, яка зробила великі знижки, щоб можна було купити більше одягу на подарунки.  Юні благодійники не оминули увагою і допомогли продуктами харчування також бабусі Ромчика Ковтуна, яка виховує його сама. Передноворічні подарунки одержав і Акатьєв Костя, хлопчик-підліток, якого калинівчани знають за дописами у Фейсбуці.

Спасибі Вам за теплі привітання, за щирі дитячі посмішки і яскраві емоції.

20.12.2020 | Aдмін