Тиждень інформатики

У ліцеї N3 Калинівської міської ради🏫🏫 з 5 лютого❄️ розпочався Тиждень інформатики💻👩‍💻👨‍💻.

У рамках Міжнародного Дня безпечного інтернету💻🖥️, який відзначається 6 лютого, учениці 10-го, 11-го класу👦👧 та вчитель інформатики Наталя Буяльська👩‍🏫👩‍🏫 провели "Зустріч з реальністю в інтернеті" для учнів 1-4 класів☺️☺️.

Під час заходу юні інформатики👨‍💻👩‍💻 розповіли про реальну небезпеку у віртуальному світі "Основні правила безпечної роботи в інтернеті"✨✨. Продемонстрували навчальний український🇺🇦🇺🇦 мультфільм "Хаппі та її суперсила" про безпеку дітей онлайн👩‍💻👨‍💻. Підготували інформаційні буклети📃📄, де розмістили Qr-коди на інші навчальні відео📲📳 про безпеку до Дня безпечного інтернету.

🟩Тиждень інформатики - це успішна ініціатива⚡⚡, яка сприяє розвитку цифрової грамотності та зацікавленості учнів👦👧 у світі технологій👨‍💻👩‍💻.

18.02.2024 | Aдмін