Свято Миколая

19 грудня – одна із найочікуваніших дат у році, день, перед яким усі дітлахи намагаються бути якомога чемнішими – свято Миколая.

Напередодні торжества кладуть презенти  в дитячі шкарпеточки або взуття. Найчастіше це солодощі, цукерки, шоколад. Кажуть, що подарунки отримують добрі та слухняні дітки, а тим, хто погано поводився, покладаються лише камені або різочку (прутик). Проте маленькі хлопчики і дівчатка нашої школи в очікуванні чарівного свята і подарунків не вередують і поводяться гідно, намагаючись сподобатися Святому Миколаю.

І сьогодні усі учні 1 – 4 класів отримали солодкі подарунки від народних депутатів Верховної Ради України Петра та Миколи Юрчишиних.

Поділитися теплом своєї душі з дітьми, створити для них свято, побачити в їх оченятах вогник добра і віри у надію - дорого коштує. Ми  дякуємо їм за  сердечне тепло, що дарує усмішки, які сяють на обличчях дітей.

І у цей гарний день щиро вітаємо усіх із Днем Святого Миколая! Нехай Чудотворець принесе у ваші домівки мир, добро, радість, розуміння і солодкі подарунки!

20.12.2020 | Aдмін