Тиждень профорієнтації

В Калинівському ліцеї N3 завершився цікавий👍 та насичений Тиждень профорієнтації💼📊, протягом якого було проведено ряд заходів. Учні 1-4 класів👦👧 долучилися до виставки малюнків🖼 "Моя майбутня професія". Учні 5-7 класів створювали лепбуки та плакати📜🎨 на тему "Світ професій".

✅Також, учні 8-9 класів були учасниками заняття "Професії майбутнього", "Алгоритм вибору професії", а діти👱👧 4 класу складали пазли🧩 та розказували про спеціальності своїх батьків👩‍🏫🧑‍💻👨‍🔬🧑‍🍳. Діти дізналися багато нового про різноманітний світ професій📚. І ким би вони не мріяли стати✅, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу❗, робити її чесно та вміло❤.

✒Тож хай майбутні професії наших ліцеїстів 👩👦принесуть їм радість😊, моральне й духовне задоволення🙂, адже вдало обрана професія – ключ до успіху🥇🏆.

14.02.2024 | Aдмін