Новий рік

Закінчення першого семестру 2023/2024 навчального року📚📚 співпадає з довгоочікуваними Новорічними святами❄️❄️, яких так чекають діти👦👧, тим більше, що попереду зимові канікули🎁🎁

Уже вдруге ми зустрічаємо Новий рік в умовах воєнного стану. Ми продовжуємо дякувати нашим Збройним Силам України🇺🇦🇺🇦 за їх мужність, силу, героїзм.

Цьогоріч учнями 11 класу👧👦 під керівництвом Наталії Бурдейної було проведено свято "Переможний Новий 2024 рік"🇺🇦🇺🇦, де свої таланти🎤🎶 демонстрували учні 8-11 класів👧👦. Креативний сценарій📃📃, чуттєві номери📝📝, заплакані очі вчителів та дітей, щирі посмішки☺️☺️, приємні емоції - усе це завдяки нашим дітям.

Сьогодні всі учасники освітнього процесу👧👦 роблять велику справу: навчаються, навчають та підтримують один одного🤝🤝. І доречними стануть слова нашого Президента Володимира Зеленського про те, що у великій війні немає маленьких справ.

05.01.2024 | Aдмін