Пліч-о-пліч

Проведення Шкільних ігор серед здобувачів освіти в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом»⚽️🏀🏆 демонструє важливість фізичного розвитку та здорового способу життя. Спорт не лише зміцнює здоров’я, а й розвиває стійкість, хоробрість, упевненість.

Фізкультурно-оздоровчі заходи серед учнів та учениць «Шкільні ігри» проводилися у Калинівському ліцеї №3 в чотирьох вікових групах. Для здобувачів освіти 3-4-х класів класоводи Неля Гунько, Світлана Лемешова, Світлана Підвисоцька та Ольга Гуменчук

проводили спортивні змагання «Зростаймо дужими та активними», «Естафети дружби»,🥇 руханки 🏃‍♀️🏃та веселі спортивні перерви. Вчителі фізкультури Сегрій Бабенко та Геннадій Марчук організували та провели для учнів 5-7 класів шкільні змагання з бадмінтону🏸 та тенісу,🏓 а учні 9-11 класів показували свою вправність у шкільних змаганнях з футзалу🏑.

У фойє ліцею діє виставка малюнків «Я люблю спорт»🏋🚴‍♂️🏊🤼‍♂️🤾‍♂️⛷. Адже спорт – це запорука життя! Продовжуємо ініціативу «Пліч-о-пліч зі спортом» разом!🤝🏃‍♀️⛹‍♀️.

05.01.2024 | Aдмін