Декада математики

Багато людей вважають математику сухою наукою. А насправді – це наука, яка вимагає найбільше фантазії.

З 23 листопада по 04 грудня 2020 року  в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка цікаво і весело пройшла декада математики.

Заходи декади були направлені на створення умов для реалізації творчих здібностей учнів, на активізацію та розвиток пізнавального інтересу до математики.

Впродовж десяти днів під керівництвом учителів математики Любчик І. А., Мороз Г. М., Дідук К. В. проводились різноманітні заходи, де використовувались різні прийоми та форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів.

• Усний журнал «Цікаві факти з життя математики»;
    • Конкурс усний рахунок (5-11класи);
    • Зустріч у математичній кав’ярні (6-Б клас);
    • Математичний квест (6-А, 6-Б класи);
    • Усний журнал «Жінки-математики»;
    • Інтелектуальна гра «У пошуках геніїв (8-Б клас)»;
    • Інтелектуально-пізнавальна гра «LG Еврика – «Математик 2020»;
    • Виставка «Геометричні фантазії»;
    • Математичний КВК «У світі казки» 5-6 клас;
    • Подорож містом математичних загадок 7 класів;
    • Квест «Математичний» 10 клас.

Найактивніші учасники заходів отримали грамоти та солодкі призи.  Учні зрозуміли, що все наше життя пов’язане з математикою і для її вивчення потрібно докладати максимум зусиль. Веселі перерви, цікаві уроки, позакласні  заходи запам’ятаються учням надовго.

16.12.2020 | Aдмін