Національний тиждень читання

У Калинівському ліцеї №3🏫🏫 в рамках проведення Національного тижня читання📚📚 була відведена сторінка для українського прозаїка🇺🇦🇺🇦, поета, публіциста Миколи Хвильового, чия постать є центральною у проведенні тижня📗📘.

Неперевершений майстер малої прозової форми Микола Хвильовий витворив в українському письменстві🇺🇦🖋️ власний стиль, своєрідний різновид лірико-романтичної☺️☺️, імпресіоністичної новели. У чому переконують здобувачі освіти 5-Б, 6–А, 6–Б👦👧 класів нашого ліцею, читаючи вголос уривок з новели «Дорога і ластівка».

Учні початкової школи👦👧 створювали символічне ДЕРЕВО ЧИТАННЯ🌳🌳, де розповіли про свої емоції від прочитаних творів📗📘📚.

Книги-це частина нашого культурного надбання, яка об’єднує покоління🤝🤝. За допомогою книги ми проживаємо 1000 життів, залишаючись самими собою☺️☺️. Саме дитяча книжка відкриває нам шлях у велику літературу📚📚.

22.12.2023 | Aдмін