Зустріч з випускником ліцею

До Дня Збройних Сил України 🇺🇦🇺🇦в 7-А класі👦👧 відбулася зустріч з випускником ліцею🏫🏫, який є курсантом Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Бабієм Олегом.

Разом з гостем здобувачі освіти занурились в історію ЗСУ🇺🇦🇺🇦 від козацтва до сьогоднішніх днів🧐🧐, провели квест між командою учнів👧👦 та запрошеним, хто краще знає факти з козацького життя🤝🤝.

Курсант Бабій провів майстер-клас з безпечної організації розташування особового складу, розповів про вимоги та правила вживання паролів військовими, ознайомив з символами підрозділів ЗСУ🇺🇦🇺🇦

Він також розповів, знання з яких шкільних предметів📚📚 найчастіше стають у нагоді при навчанні у військовому закладі.

Діти👧👦 задавали питання гостю та побажали здійснення всіх планів і мрій. І наголосили, що вірять в ЗСУ🇺🇦🇺🇦.

20.12.2023 | Aдмін