Акція

У рамках акції "16 днів протидії домашньому насильству"🛑🛑 в ліцей №3 Калинівської міської ради🏫🏫 завітали поліцейські офіцери громади👮👮 майор поліції Сучак О.О., майор поліції Кожухівський О.М., та завідувач відділення соціальної служби сім'ї, дітей та молоді КУ"Територіальний центр надання соціальних послуг" КМР - Юрій Вдовиченко.

🟩У ході зустрічі поліцейськими👮👮 було роз’яснено норми Закону України🇺🇦🇺🇦 «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Олександр Сучак👮👮 розповів присутнім, що за вчинення насильства в сім’ї особа може бути притягнута до адміністративної відповідальності👮👮. Олександр Кожухівський👮👮 ознайомив учнів зі статистикою вчинення домашнього насильства у Калинівській громаді.

Юрій Вдовиченко розказав старшокласникам про види насильства та вказав на алгоритм дій для жертв та свідків насильства.

🟩Окрім того було повідомлено про профілактичні заходи👮👮, які вживаються працівниками поліції для протидії домашньому насильству✋✋

На завершення зустрічі поліцейські👮👮 наголосили на тому, що факти вчинення домашнього насильства🛑🛑 не потрібно замовчувати. Потрібно звертатися про допомогу до правоохоронних органів👮👮 та інших відповідних служб📲📳.

20.12.2023 | Aдмін