День Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних Сил України, з метою виховання в учнів почуття патріотизму у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка були організовані тематичні заходи.

Відбулася зустріч учнів 10 класу із заступником військового комісара Бондаруком І. А., який поділився цікавою інформацією, спогадами про студентські роки та участь в ООС, а також рекомендував старшокласникам вступати до ВУЗів військового напрямку.

Учителем історії Лукіянчук А. І. проведено виховний захід «Будемо гідні слави героїв» (7-А клас). Почесним гостем заходу був полковник у відставці, волонтер Таранюк А. І., який розповідав про подвиги українських захисників. Під час заняття діти подорожували історичними шляхами Збройних Сил від Київської Русі  і до Незалежності України, відгадували загадки, брали участь у різних конкурсах.

Усі учасники  проведених заходів  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її  спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

08.12.2020 | Aдмін