Батьківський всеобуч

Партнерські взаємини🤝🤝 між учнями👦👧, вчителями👩‍🏫👨‍🏫 та батьками😊😊 є однією з ключових засад якісного реформування української школи🇺🇦🇺🇦. І це не дивно, адже лише завдяки порозумінню🧐🧐, співпраці та підтримці кожного учасника освітнього процесу можна досягти позитивного результату💯💯.

З цією метою 3️⃣0️⃣.1️⃣1️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ року в ліцеї N3 Калинівської міської ради🏫🏫 був проведений батьківський всеобуч "Сім'я - простір без насильства"🛑🛑у рамках Акції "16 днів проти насильства".

🟩Директор ліцею - Валентина Кугай ознайомила присутніх із планом роботи📜📜 та побажала плідної співпраці🤝🤝.

🟩Заступник з навчально-виховної роботи Світлана Патинська розповіла про організацію освітнього процесу в ліцеї 🏫🏫під час воєнного стану, нагадала про форми здобуття освіти📚, ознайомила присутніх із досягненнями учнів та вчителів.

🟩Заступник з виховної роботи Інна Христюк та практичний психолог Надія Стаднік звернули увагу батьків на проблему насильства в сім'ї, проговорили про наслідки насильницьких методів виховання на психічний розвиток та здоров'я дітей. І ключовою тезою всеобучу стали слова О.Уайльда "Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими".

❤️Пам'ятайте❤️! Часом досить однієї лагідної посмішки😊, одного сонячного промінчика☀️☀️, одного дотику руки, однієї ласки🫂🫂. Так мало треба, щоб зробити щасливими тих❤️❤️, хто є поруч з нами.

04.12.2023 | Aдмін