День самоврядування

Вже давньою📜📜 і гарною традицією☺️☺️ в ліцеї N3 Калинівської міської ради🏫🏫 є проведення Дня учнівського самоврядування👨‍🏫👩‍🏫. Відповідальними за цей захід були представники учнівського парламенту👧👦.

🟩Сьогодні, у ролі директора був президент ліцею - Дмитро Зінчук (учень 10 класу), а заступниками - Ангеліна Пращук (учениця 10 класу) та Богдана Шмигельська (учениця 11 класу).

Новопризначена адміністрація👨‍🏫👩‍🏫 провела нараду із учнями, які вирішили спробувати себе в ролі вчителів, налаштували колег на роботу, пояснили деякі аспекти роботи в закладі🏫🏫

🟩День пройшов швидко⚡⚡, плідно та енергійно! На підсумковій нараді вчителі (учні) ділилися враженнями✨✨, запитували один одного, як пройшов день🧐🧐, розповідали про важкі та веселі моменти під час уроків📚📚. Цього дня девʼяті, десятий та одинадцятий клас проводили цікаві і незабутні уроки, бесіди, години спілкування... і кожен з них зрозумів, наскільки цікава та важлива професія вчителя👨‍🏫👩‍🏫!).

02.12.2023 | Aдмін