Проєкт "Пліч-о-пліч"

На виконання Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні🇺🇦🇺🇦 на період до 2️⃣0️⃣2️⃣5️⃣року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»🏃⛹️🚵🤾🥅, загальнонаціонального проекту фізичного виховання школярів «Пліч–о-пліч зі спортом»🤔🤔, ініційованого Президентом України»🇺🇦🇺🇦 в Калинівському ліцеї №3🏫🏫 було проведено спортивні ігри для учнів 3-Б класу "У здоровому тілі - здоровий дух"👧👦; серед учнів 5-7 класів було проведено змагання із флорболу⚽⚽; учні 9-11 класів були учасниками змагань з баскетболу🏀🏀.

⚡⚡Мета "Шкільних ігор" – залучення школярів👧👦 до систематичних занять фізичними вправами🏃⛹️🚵🤾, формування у них лідерських якостей⚡⚡ через спорт; полегшення психоемоційних розладів, пов’язаних з війною; підтримки у закладах освіти🏫🏫 системи фізичного виховання⚽🏀.

02.12.2023 | Aдмін