Волонтерство – доброчинна діяльність

Волонтерство – доброчинна діяльність, яка робить нас людянішими, виховує патріотичні почуття та формує розуміння свого місця. Тому, у Всесвітній день волонтера у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка відбулася година спілкування на тему: «Волонтерство – це розмір твоєї душі ».

Метою даного заходу було знайомство учнів з поняттям волонтер, створення умов для виховання небайдужого ставлення до людей, які потребують допомоги, розвиток моральної культури молоді.

На заході були присутні гості-волонтери Гуменчук Олександра Олегівна - організатор молодіжного волонтерського руху в Калинівському районі, Олександра Зозуля – учениця 11 класу ЗОШ № 1, активістка волонтерської родини, Володимир Павлюк – підприємець, один із засновників волонтерської родини Калинівщини.

Кожна людина повинна вміти розділити людську радість і біль.  Як свідчить  народна мудрість: «Чужого горя не буває». І сьогодні ми  торкнулися до великого таїнства людської душі — милосердя і дізналися у чому воно виявляється.

08.12.2020 | Aдмін