Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Здоровя – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя!

Поріг XXI століття  людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД(синдром набутого імунодефіциту).

У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія.

Сьогодні - Всесвітній день боротьби зі СНІДом, тому в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка заступником директора школи з виховної роботи Патинською С. В., працівниками психологічної служби Гнатюк Н. В. та Семенюк Т.В проведено ряд заходів: акцію «Червону стрічку носять небайдужі» (8 – 9 кл); анкетування «Моє ставлення до ВІЛ-інфекції»(8-і клас); урок-застереження «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя»(8-Б клас); акцію «Зупинимо СНІД разом» (3-Б клас); години спілкування «СНІД – загроза людству» (6 – 8 кл.), урок основ здоров’я «Межі безпеки і небезпеки», у фойє школи розміщені мобільні стенди  відповідної тематики.

Ми повинні пам’ятати, що СНІД у наш час – не вирок. До ВІЛ-позитивних людей варто ставитись як до тих, що мають просто хронічне захворювання.  Подібне ставлення знизить сором та вакуум мовчання навколо ВІЛ. Адже,  від  поведінки людини, розуміння ризику залежить її здоров’я.

03.12.2020 | Aдмін