День толерантності

13 листопада🍂🍂 ми відзначали День доброти☺️☺️, сьогодні, 16 листопада🍂🍂 - День толерантності🤝🤝.Бути добрими і толерантним - це те, чого ми прагнемо самі і навчаємо інших👨‍🏫👩‍🏫.

🟨Колектив ліцею N3 Калинівської міської ради🏫🏫 долучився до благодійної акції "Доброта - це дар, який породжує радість, щастя та любов"❤️❤️ та зібрав допомогу для Жмеринського дитячого будинку, передавши її у Відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради📚📚.

🟨Також, ліцеїсти👧👦 відвідали Комунальний заклад "Іванівська спеціальна школа" Вінницької обласної ради і передали солодощі, канцтовари📓📓 та іграшки🧸🧸 дітям, які так потребують нашої уваги☺️☺️.

🟨Адміністрація Іванівської спеціальної школи висловила слова вдячності педагогічному👩‍🏫👨‍🏫, батьківському☺️ та учнівському👧👦 колективам ліцею N3🏫за підтримку, добро та подарунки🎁🎁.

🟩"Раз добром нагріте серце вік не охолоне" - писав Тарас Григорович Шевченко.

24.11.2023 | Aдмін