Педагогічні читання

Під час війни в пріоритеті для дітей👦👧 безпека та психоемоційна стабільність🤝🤝. Тому навчання📚📚 часом відходить на другий план. Відповідно, у дітей з’являються прогалини в знаннях📄🗂️, а вчителі намагаються втиснути шкільну програму🧾🧾 в уроки без повітряних тривог🟥.

Сьогодні в ліцеї N3 Калинівської міської ради🏫🏫 було проведено педагогічне читання на тему "Освітні втрати: як подолати"📚📚. Вчителі обговорили результати моніторингу якості освіти з математики🔢🔢 та української мови,🇺🇦🇺🇦 до якого були залучені учні 6, 8 класів👦нашого ліцею, з метою виявлення прогалин у засвоєних знаннях🗂️📚 за період воєнного стану.

Було розглянуто досвід інших країн, а саме ефективні та перевірені методики🗂️🧾 щодо подолання освітніх втрат. Також, вчителі👩‍🏫👨‍🏫 ознайомились із дієвими стратегіями📈📈, різноманітними підходами та практичними кейсами💼💼, які допоможуть освітянам знайти реальні шляхи розв'язання цієї проблеми⚡⚡. Педагоги ліцею створили свою стратегію подолання освітніх втрат.

Дякуємо нашим вчителям за їхню силу волі, за відданість дітям, за небайдужість.

14.11.2023 | Aдмін