Педагогічна рада

🟩Сьогодні в стінах ліцею N3 Калинівської міської ради🏫🏫 відбулась педагогічна рада📚📚 - круглий стіл на тему "Виховання патріота - обов'язок, право та місія сучасної освіти"🇺🇦🇺🇦.

Доповідачі ділилися досвідом🧾🧾, який спрямований на посилення національно-патріотичного виховання🇺🇦🇺🇦 дітей та молоді👧👦.

Було опрацьовано нормативні документи🗂️🗂️ з національно-патріотичного виховання, презентовані форми роботи щодо виховання патріота👦👧 в початкових класах та старшій школі🏫🏫. Також, колеги поділилися досвідом організації предмету Захисту України🇺🇦🇺🇦.

🟩Пройшло вже 2 місяці навчання📚📚 можна обговорювати особливості адаптаційного періоду учнів 1-х ,5-х, 10 класів👦👧. Класоводи👩‍🏫, класні керівники👨‍🏫👩‍🏫, практичний психолог поділилися підсумками цього проміжку часу. За результатами досліджень адаптація має позитивні тенденції📈📈. Зрозуміло, що є ще багато роботи, адже пристосування може тривати до року🗓️🗓️.

У групах колеги створили власний продукт🧾🧾, а саме рекомендації батькам, класоводам та класним керівникам👨‍🏫🐰, вчителям, які викладають в 1-х, 5-х, 10 класах щодо прискорення адаптаційного періоду в закладі освіти🏫🏫.

🟩У творчій атмосфері📚📚 кожен зрозумів, що в єдності наша сила🤝🤝. Де єдність - там перемога!

14.11.2023 | Aдмін