Відкриття меморіальної дошки

Сьогодні в ліцеї №3 Калинівської міської ради відбулося відкриття меморіальної дошки Олександру Володимировичу Рибаку - випускнику ліцею, який загинув 7 травня 2023 року в результаті артилерійського обстрілу на Донеччині, захищаючи територіальну цілісність України.

Зі словами співчуття та вдячності до рідних та близьких Героя, звернулись заступник міського голови Олександр Щьов, директор ліцею Валентина Кугай, заступник командира бригади, підполковник Сергій Осташевський. На зібранні також були присутні начальник відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман, рідні та близькі, друзі, побратими та однокласники загиблого, педагогічний колектив та учні ліцею, жителі міста, які прийшли вшанувати пам'ять Героя.

Право відкрити меморіальну дошку було надано дітям захисника - Анастасії та Михайлу. Настоятель храму Православної Церкви України протоієрей Орест Шпак освятив дошку та відслужив заупокійну молитву за загиблим. Присутні, схиливши голови у хвилині мовчання, вшанували Олександра та всіх воїнів, які загинули у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України і поклали квіти до меморіальної дошки Герою.

Герої не вмирають і не вмруть,

Героїв пам'ятатимуть віками.

Їм славу всі народи віддають

І голову схиляють перед вами....