День доброти та День толерантності

Сучасний світ зі всіма інноваційними технологіями, шаленим ритмом життя, різноманітною кількістю розваг зводять до мінімуму такі поняття, як доброта, толерантність, вихованість, люб’язність. Щоб привернути увагу до найважливіших якостей людини, привити у ній звичку робити добрі вчинки  у світі символічно відзначають День доброти та День толерантності.

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 м. Калинівка роблять усе можливе, щоб виховати добру, чуйну, милосердну особистість. Саме тому, 13 та 16 листопада, завучем з виховної роботи  Патинською С. В., педагогом-організатором Панасюк А.О., фахівцями психологічної служби Гнатюк Н. В. та Семенюк Т. В., класоводом Черняховською Г. С. було проведено серед учнів 5 – 11 класів акцію «Кошик добра», в 5 - ому та 4 – Б класах пройшов  «Урок добра», у 3 – ому класі відбулась бесіда «Краса людини у її доброті»,  у 8 класі  організовано годину спілкування «Ми різні – у цьому наше багатство. Ми разом – у цьому наша сила»

Діти запам’ятали те, що кожна людина без добрих вчинків, як дерево, на якому немає ні плодів, ні листя – не приносить ніякої користі, існує у світі даремно. Після чого діти символічно почіпляли яблучка із написами добрих вчинків.

Хотілося б, щоб у цей день всі ми просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Нам варто спробувати виявляти доброту та толерантність до всіх і повсякчас.  Для цього не потрібні спеціальні дати.

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим. Добра багато не буває! Тож, давайте творити ДОБРО!

19.11.2020 | Aдмін